Certifikáty - Constahl

Certifikáty

Získáno na základě výborných zkušeností a dokonalé práce. Výrobná hala je plne vybavená a prispôsobená k výrobe špeciálnych kontajnerov s celkovou kapacitou 180 kontajnerov ročne. Výroba agregátových kontajnerov, kontajnerov pre koogeneračné jednotky a iné špeciálne typy kontajnerov.

K manipulačným prostriedkom výrobnej haly patrí žeriav s celkovou nosnosťou 8 ton, vysokozdvižné vozíky a ďalšie nevyhnutné zariadenia potrebné pri výrobe kontajnerov.

Neoddeliteľnou súčasťou výroby kontajnerov je vlastná lakovňa, v ktorej sa kontajnery lakujú v protikoróznych triedach od C3 až po najvyššiu triedu C5i. V prípade požiadavky zo strany zákazníka kontajnery pieskujeme.


Výroba veľkoobjemových kontajnerov Výroba veľkoobjemových kontajnerov Výroba veľkoobjemových kontajnerov
Constahl

CONSTAHL s.r.o.
Haškova 5, 949 01 Nitra
Slovensko

tel. SK: +421 376 556 950

fax SK: +421 376 521 615

info@constahl.eu
www.constahl.eu

Références

Facebook-Constahl SkyPe-Constahl

Langue

SK CZ DE IT
EN FR RU AT

La production de conteneurs

Dans la production des conteneurs, nous mettons l'accent sur les procédés de soudage. Conteneur de soudage et de la construction et de revêtement de récipient est effectuée par des spécialistes dans ces domaines. Notre personnel possède une vaste expérience dans la production de conteneurs, qui appartiennent à notre société l'un des meilleurs fabricants de conteneurs.


plus d'informations »
Copyright © 1998–2024 Tous droits réservés Constahl s.r.o.