Hlavné produkty Constahl s.r.o.

Výroba kontajnerov podľa požiadaviek zákazníka na umiestnenie technologických celkov ako agregátovy kontajner, kontajner pre kogeneračnú jednotku, kontajner pre kompresorovú stanicu, pumpy, filtračný kontajner.

Naše produkty sú celo zvárané kontajnery na báze ISO kontajnerov, prípadne atypické rozmery. Kladieme vysoký dôraz na kvalitný zváračský proces, v prípade potreby pre vás zabezpečíme statické výpočty, návrhy konštrukcií v 2D a 3D vyhotoveniach. Lakovanie kontajnerov sa vykonáva v priestoroch našej veľkej lakovni.

Špeciálny zvukovo izolovaný kontajner, ktorý môže byť vyrobený na báze ISO námorný kontajner, alebo ako atypický rozmer. Ku kontajneru sa môžu dodávať aj zvukové kulisy (tlmiče) a proti dažďové žalúzie resp. klapky v prevedení pozink / hlinník, prípadne jednoduchá elektro výbava ako osvetlenie, zásuvky, ventilátor...Technologický kontajner - Kontajner určený na montáž agregátu a technologických zariadení.
Technologický kontajner - Kontajner určený na montáž agregátu a technologických zariadení. Technologický kontajner - Kontajner určený na montáž agregátu a technologických zariadení. Technologický kontajner - Kontajner určený na montáž agregátu a technologických zariadení. Technologický kontajner - Kontajner určený na montáž agregátu a technologických zariadení.

Technologický kontajner

Špeciálny kontajner - Kontajner určený na montáž agregátu a technologických zariadení. Kontajner s odnímateľnou motorovou časťou a pevnou elektrickou rozvodňou. Kontajner je vybavený vzduchotechnickými tlmičmi pre nasávanie a vyfukovanie vzduchu, núdzové dvere a ventilátor. Zabudované sú rôzne technické špecifiká podľa požiadaviek zákazníka ako roštová podlaha, pánikove zámky, špeciálne úchyty na manipulovanie. Tiež ako agregátový kontajner, kogeneračná jednotka, špeciálny kontajner.


Technický popis kontajnera - Technologický kontajner
Rozmery7,5 m x 3,5 m x 2,5 m
IzoláciaKazetový systém - 100 mm
LakovaniaProstredie - C5, Pieskové trieskanie
Podlahazáchytná vaňa, izolácia podlahy, rošty, dvojitá podlaha
Otvoryotvory pre žalúzie, klapky a otvory pre káble
Agregátový kontajner - Kontajner určený na montáž agregátu a technologických zariadení s 2 podlahou a žalúziou pre nasávanie vzduchu.
Agregátový kontajner - Kontajner určený na montáž agregátu a technologických zariadení s 2 podlahou a žalúziou pre nasávanie vzduchu. Agregátový kontajner - Kontajner určený na montáž agregátu a technologických zariadení s 2 podlahou a žalúziou pre nasávanie vzduchu. Agregátový kontajner - Kontajner určený na montáž agregátu a technologických zariadení s 2 podlahou a žalúziou pre nasávanie vzduchu. Agregátový kontajner - Kontajner určený na montáž agregátu a technologických zariadení s 2 podlahou a žalúziou pre nasávanie vzduchu.

Agregátový kontajner

Špeciálny kontajner - Kontajner určený na montáž agregátu a technologických zariadení s 2 podlahou a žalúziou pre nasávanie vzduchu. Špeciálny agregátny kontajner na umiestnenie spaľovacieho motora s generátorom a s deliacou stenou pre elektrickú miestnosť.


Technický popis kontajnera - Agregátový kontajner
Rozmery12,2 m x 4 m x 4 m
IzoláciaKazetový systém - 100 mm
LakovaniaProstredie - C5, Pieskové trieskanie
Podlahazáchytná vaňa, izolácia podlahy, rošty, dvojitá podlaha
Otvoryotvory pre žalúzie, klapky a otvory pre káble
Kontajner pre kogeneračnú jednotku - Kontajner určený pre kogeneračnú jednotku.
Kontajner pre kogeneračnú jednotku - Kontajner určený pre kogeneračnú jednotku. Kontajner pre kogeneračnú jednotku - Kontajner určený pre kogeneračnú jednotku. Kontajner pre kogeneračnú jednotku - Kontajner určený pre kogeneračnú jednotku. Kontajner pre kogeneračnú jednotku - Kontajner určený pre kogeneračnú jednotku.

Kontajner pre kogeneračnú jednotku

Špeciálny kontajner - Kontajner určený pre kogeneračnú jednotku, spracovanie bioplynu.


Technický popis kontajnera - Kontajner pre kogeneračnú jednotku
Rozmery12,2 m x 3 m x 3,6 m
IzoláciaKazetový systém - 100 mm
LakovaniaProstredie - C5, Pieskové trieskanie
Podlahazáchytná vaňa, izolácia podlahy
Otvoryotvory pre žalúzie, klapky a otvory pre káble
Testovací kontajner - High-tech riešenie testovacieho kontajnera pre automobilový priemysel.
Testovací kontajner - High-tech riešenie testovacieho kontajnera pre automobilový priemysel. Testovací kontajner - High-tech riešenie testovacieho kontajnera pre automobilový priemysel. Testovací kontajner - High-tech riešenie testovacieho kontajnera pre automobilový priemysel. Testovací kontajner - High-tech riešenie testovacieho kontajnera pre automobilový priemysel.

Testovací kontajner

Špeciálny kontajner - High-tech riešenie špeciálneho kontajnera ako testovacieho kontajnera pre automobilový priemysel.


Technický popis kontajnera - Testovací kontajner
Rozmery14,4 m x 4 m x 4 m
IzoláciaKazetový systém - 100 mm
LakovaniaProstredie - C5, Pieskové trieskanie
Podlahazáchytná vaňa, izolácia podlahy, dvojitá podlaha, rošty
Otvoryotvory pre žalúzie, klapky a otvory pre káble, bezpečnostné okná
Prerobený 20 ISO až 40 ISO námorný kontajner určený na  montáž agregátu so záchytnou vaňou žalúziami pre nasávanie vzduchu. Špeciálny agregátny kontajner na umiestnenie spaľovacieho motora s generátorom a s deliacou stenou. Možnosť certifikácia CSC.
Prerobený 20 ISO až 40 ISO námorný kontajner určený na  montáž agregátu so záchytnou vaňou žalúziami pre nasávanie vzduchu. Špeciálny agregátny kontajner na umiestnenie spaľovacieho motora s generátorom a s deliacou stenou. Možnosť certifikácia CSC. Prerobený 20 ISO až 40 ISO námorný kontajner určený na  montáž agregátu so záchytnou vaňou žalúziami pre nasávanie vzduchu. Špeciálny agregátny kontajner na umiestnenie spaľovacieho motora s generátorom a s deliacou stenou. Možnosť certifikácia CSC. Prerobený 20 ISO až 40 ISO námorný kontajner určený na  montáž agregátu so záchytnou vaňou žalúziami pre nasávanie vzduchu. Špeciálny agregátny kontajner na umiestnenie spaľovacieho motora s generátorom a s deliacou stenou. Možnosť certifikácia CSC. Prerobený 20 ISO až 40 ISO námorný kontajner určený na  montáž agregátu so záchytnou vaňou žalúziami pre nasávanie vzduchu. Špeciálny agregátny kontajner na umiestnenie spaľovacieho motora s generátorom a s deliacou stenou. Možnosť certifikácia CSC.

Agregátový kontajner – 20' až 40' ISO

námorný kontajner - prerábka

Špeciálny kontajner - Prerobený 20' ISO až 40' ISO námorný kontajner určený na montáž agregátu so záchytnou vaňou žalúziami pre nasávanie vzduchu. Špeciálny agregátny kontajner na umiestnenie spaľovacieho motora s generátorom a s deliacou stenou. Možnosť certifikácia CSC.


Technický popis kontajnera - 20' až 40' ISO námorný kontajner
Rozmery20' ISO - 6,058 m x 2,438 m x 2,591 m až 40' ISO – 12,192 m x 2,438 m x 2,591 m
IzoláciaKazetový systém - 100 mm
LakovaniaProstredie - C5, Pieskové trieskanie
Podlahazáchytná vaňa, izolácia podlahy
Otvoryotvory pre žalúzie, klapky a otvory pre káble
Špeciálny kontajner pre montáž vysokotlakových púmp a kompresorov. Kontajner so záchytnou vaňou a žalúziami. Špeciálny kontajner pre umiestnenie agregátu, vysokotlakovej pumpy a kompresorov.
Špeciálny kontajner pre montáž vysokotlakových púmp a kompresorov. Kontajner so záchytnou vaňou a žalúziami. Špeciálny kontajner pre umiestnenie agregátu, vysokotlakovej pumpy a kompresorov. Špeciálny kontajner pre montáž vysokotlakových púmp a kompresorov. Kontajner so záchytnou vaňou a žalúziami. Špeciálny kontajner pre umiestnenie agregátu, vysokotlakovej pumpy a kompresorov. Špeciálny kontajner pre montáž vysokotlakových púmp a kompresorov. Kontajner so záchytnou vaňou a žalúziami. Špeciálny kontajner pre umiestnenie agregátu, vysokotlakovej pumpy a kompresorov. Špeciálny kontajner pre montáž vysokotlakových púmp a kompresorov. Kontajner so záchytnou vaňou a žalúziami. Špeciálny kontajner pre umiestnenie agregátu, vysokotlakovej pumpy a kompresorov.

Špeciálny kontajner pre čerpacie a

kompresorové stanice

Špeciálny kontajner - Špeciálny kontajner pre montáž vysokotlakových púmp a kompresorov. Kontajner so záchytnou vaňou a žalúziami. Špeciálny kontajner pre umiestnenie agregátu, vysokotlakovej pumpy a kompresorov.


Technický popis kontajnera - Špeciálny kontajner pre čerpacie a kompresorové stanice
Rozmery6,058 m x 2,438 m x 2,591 m
IzoláciaKazetový systém z nerezového dierovaného plechu - 100 mm, nehorľavá izolácia
LakovaniaProstredie - C5, Pieskové trieskanie
Podlahazáchytná vaňa, izolácia podlahy
Otvoryotvory pre žalúzie, klapky a otvory pre káble
Zvukovo izolovaný kontajner je vhodný všade tam kde sa vyžadujú vysoké nároky na Zvukovú izoláciu. Zvukovo izolované kontajnery sa vyrábajú v rôznych požadovaných veľkostiach.
Zvukovo izolovaný kontajner je vhodný všade tam kde sa vyžadujú vysoké nároky na Zvukovú izoláciu. Zvukovo izolované kontajnery sa vyrábajú v rôznych požadovaných veľkostiach. Zvukovo izolovaný kontajner je vhodný všade tam kde sa vyžadujú vysoké nároky na Zvukovú izoláciu. Zvukovo izolované kontajnery sa vyrábajú v rôznych požadovaných veľkostiach. Zvukovo izolovaný kontajner je vhodný všade tam kde sa vyžadujú vysoké nároky na Zvukovú izoláciu. Zvukovo izolované kontajnery sa vyrábajú v rôznych požadovaných veľkostiach. Zvukovo izolovaný kontajner je vhodný všade tam kde sa vyžadujú vysoké nároky na Zvukovú izoláciu. Zvukovo izolované kontajnery sa vyrábajú v rôznych požadovaných veľkostiach.

Zvukovo izolovaný kontajner

Špeciálny kontajner - Zvukovo izolovaný kontajner je vhodný všade tam kde sa vyžadujú vysoké nároky na Zvukovú izoláciu. Zvukovo izolované kontajnery sa vyrábajú v rôznych požadovaných veľkostiach.


Technický popis kontajnera - Zvukovo izolovaný kontajner
Rozmery12,2 m x 3,5 m x 3,2 m
IzoláciaKazetový systém - 100 mm
LakovaniaProstredie - C5, Pieskové trieskanie
Podlahazáchytná vaňa, izolácia podlahy, rošty
Otvoryotvory pre žalúzie, klapky a otvory pre káble
Constahl

CONSTAHL s.r.o.
Haškova 5, 949 01 Nitra
Slovensko

tel. SK: +421 376 556 950

fax SK: +421 376 521 615

info@constahl.eu
www.constahl.eu

Références

Facebook-Constahl SkyPe-Constahl

Langue

SK CZ DE IT
EN FR RU AT

La production de conteneurs

Dans la production des conteneurs, nous mettons l'accent sur les procédés de soudage. Conteneur de soudage et de la construction et de revêtement de récipient est effectuée par des spécialistes dans ces domaines. Notre personnel possède une vaste expérience dans la production de conteneurs, qui appartiennent à notre société l'un des meilleurs fabricants de conteneurs.


plus d'informations »
Copyright © 1998–2024 Tous droits réservés Constahl s.r.o.