Výroba - Constahl

Výrobné možnosti

Jadro spoločnosti pri výrobe kontajnerov predstavuje výrobná hala s celkovou rozlohou cca. 3000m2. Výrobná hala je plne vybavená a prispôsobená k výrobe špeciálnych kontajnerov s celkovou kapacitou 180 kontajnerov ročne. Výroba agregátových kontajnerov, kontajnerov pre koogeneračné jednotky a iné špeciálne typy kontajnerov.

K manipulačným prostriedkom výrobnej haly patrí žeriav s celkovou nosnosťou 8 ton, vysokozdvižné vozíky a ďalšie nevyhnutné zariadenia potrebné pri výrobe kontajnerov.

Neoddeliteľnou súčasťou výroby kontajnerov je vlastná lakovňa, v ktorej sa kontajnery lakujú v protikoróznych triedach od C3 až po najvyššiu triedu C5i. V prípade požiadavky zo strany zákazníka kontajnery pieskujeme.


Kapacity výrobní


Výroba veľkoobjemových kontajnerov Výroba veľkoobjemových kontajnerov Výroba veľkoobjemových kontajnerov
Spezialcontainer Spezialcontainer Spezialcontainer

Strojový park

Pri výrobe špeciálnych kontajnerov naša spoločnosť využíva najmodernejšie technológie potrebné pri výrobe kontajnera. Základný materiál pri výrobe kontajnerov je spracovávaný na najmodernejších technologických zariadeniach do ktorých naša spoločnosť investovala aby sme naším ako aj budúcim zákazníkom garantovali tú najlepšiu kvalitu a krátke dodacie termíny nami vyrábaných kontajnerov.


Kapacity strojové


Strojový park Strojový park Strojový park

Logistika

Preprava vyrobených kontajnerov k naším zákazníkom je realizovaná v spolupráci s renovovanými prepravcami v spolupráci s ktorými sú naše výrobky exportované do celého sveta. Veľkou výhodou pri preprave kontajnerov je priame napojenie na medzinárodnú diaľnice, ktoré sa nachádza neďaleko nášho sídla.Certifikáty

Naša spoločnosť sa momentálne nachádza v konečnej fáze úspešného získania nasledovných certifikátov kvality:


Spezialcontainer Spezialcontainer Spezialcontainer

Constahl

CONSTAHL s.r.o.
Haškova 5, 949 01 Nitra
Slovensko

tel. SK: +421 376 556 950

fax SK: +421 376 521 615

info@constahl.eu
www.constahl.eu

Références

Facebook-Constahl SkyPe-Constahl

Langue

SK CZ DE IT
EN FR RU AT

La production de conteneurs

Dans la production des conteneurs, nous mettons l'accent sur les procédés de soudage. Conteneur de soudage et de la construction et de revêtement de récipient est effectuée par des spécialistes dans ces domaines. Notre personnel possède une vaste expérience dans la production de conteneurs, qui appartiennent à notre société l'un des meilleurs fabricants de conteneurs.


plus d'informations »
Copyright © 1998–2024 Tous droits réservés Constahl s.r.o.