Certificati - Constahl

Certificati

Získáno na základě výborných zkušeností a dokonalé práce. Výrobná hala je plne vybavená a prispôsobená k výrobe špeciálnych kontajnerov s celkovou kapacitou 180 kontajnerov ročne. Výroba agregátových kontajnerov, kontajnerov pre koogeneračné jednotky a iné špeciálne typy kontajnerov.

K manipulačným prostriedkom výrobnej haly patrí žeriav s celkovou nosnosťou 8 ton, vysokozdvižné vozíky a ďalšie nevyhnutné zariadenia potrebné pri výrobe kontajnerov.

Neoddeliteľnou súčasťou výroby kontajnerov je vlastná lakovňa, v ktorej sa kontajnery lakujú v protikoróznych triedach od C3 až po najvyššiu triedu C5i. V prípade požiadavky zo strany zákazníka kontajnery pieskujeme.


Výroba veľkoobjemových kontajnerov Výroba veľkoobjemových kontajnerov Výroba veľkoobjemových kontajnerov
Constahl

CONSTAHL s.r.o.
Haškova 5, 949 01 Nitra
Slovensko

tel. SK: +421 376 556 950
tel. DE: +49 221 977 940 547

fax SK: +421 376 521 615

info@constahl.eu
www.constahl.eu

Link

Facebook-Constahl SkyPe-Constahl

Lingua

SK CZ DE IT
EN FR RU AT

Produzione container

la produzione di contenitori puntiamo molto sui processi di saldatura. di saldatura e costruzione di contenitori e rivestimenti contenitore è effettuata da specialisti in questi campi. I nostri dipendenti hanno anni di esperienza nella produzione di contenitori che appartengono alla nostra azienda tra i principali produttori di contenitori.


Più informazioni »
Copyright © 1998–2024 Tutti i diritti riservati CONSTAHL s.r.o.